2019_8_21_Tikkurila26528

lovos galvūgalis l392 ducat - siena h300 lemonade - grindys y383 cucumber

Ketinate keisti savo namų interjerą? Tai puiki proga pažaisti spalvomis ir dažais! Ilgą laiką buvo populiarūs matiniai dažai, tačiau dabar madingos blizgios sienos, grindys ir lubos.

Namų interjerui daugelis renkasi matinius dažus, nes nenori rizikuoti. Tačiau drąsiai derindami matinius ir blizgius paviršius galite sukurti netikėtą efektą – nuostabiai stilingą ir iškalbingą interjerą.

Blizgūs dažai yra patvarūs ir lengvai valomi, tačiau matiniai dažai geriau paslepia paviršiaus nelygumus

Derindami matinius ir blizgius paviršius suteiksite savo namų interjerui savitumo.

Jei ketinate perdažyti kambarį, pravartu gerai apgalvoti, kuriuos paviršius dažysite matiniais dažais, pvz., sienų dažais „Harmony“, o kuriuos – blizgiais arba pusiau blizgiais dažais, pvz., grindų dažais „Betolux Akva“ arba baldų dažais „Helmi“.

Matiniai ir blizgūs paviršiai sukuria kambaryje skirtingą atmosferą ir skirtingai atspindi šviesą. Blizgus paviršius paryškina spalvą ir atspindi šviesą, o matinis paviršius ją sugeria ir atrodo minkštesnis, be to, sukuria harmonijos ir ramybės pojūtį.

 

Kokius dažus rinktis – blizgius ar matinius?

Kuo blizgesnis paviršius, tuo mažiau prie jo limpa purvas. Jį lengva nuvalyti, bet bus matyti, jei dėmes uždažysite. Ant matinio paviršiaus atsiradusias dėmes dažnai lengviau uždažyti nei nuvalyti, tačiau matiniai dažai žymiai geriau paslepia paviršiaus nelygumus nei blizgūs.

Blizgūs dažai puikiai tinka virtuvei, valgomajam, voniai, prieškambariui ir vaikų kambariui. Jie patvaresni už matinius dažus. Matinius dažus rekomenduojama naudoti patalpoms, kuriose sienos mažiau išsipurvina.

Atnaujindami namų interjerą nebijokite derinti blizgių bei matinių paviršių ir Jūsų namai akimirksniu nuostabiai pasikeis!

Blizgius dažus rinkitės, jei…

Norite, kad dažytą paviršių būtų lengva valyti.
Norite, kad dažų danga būtų patvari.
Norite žaisti kontrastingomis spalvomis ir šviesos atspindžiais.

 

Matinius dažus rinkitės, jei…

Norite, kad dažytas paviršius atrodytų minkštas.
Norite kambaryje sukurti ramią atmosferą (svetainėje ar miegamajame).
Norite, kad dažai paslėptų paviršiaus nelygumus.
Nenorite rizikuoti.

2019_8_21_Tikkurila26768-1

siena L338 WILD ROSE, H353 FORGET ME NOT, H300 LEMONADE - PLOKŠTĖ N388 WASABI