2019_8_21_Tikkurila26366-1

siena h300 lemonade - grindys H353 forget me not

Nukreipkite dėmesį nuo sienų – sutelkite jį į lubas ir grindis. Kambario išvaizdą galima greitai pakeisti nudažius jas neįprasta spalva. Išsirinkite spalvą ir imkitės darbo!

Kurkite stulbinančius kontrastingų spalvų derinius

Nuo sienos į lubas pereinanti spalva sukuria netikėtą, dėmesį traukiantį efektą. Dangaus žydrynę primenančios lubos, kurias matote nuotraukoje, nudažytos spalva „Forget Me Not“ (H353). Lubų dažymas – kur kas lengvesnis darbas nei Jums atrodo, tereikia volelio ir teleskopinio koto.

Jei Jums labiau patinka šviesių ir neutralių spalvų sienos, pabandykite nudažyti lubas kontrastinga pasteline spalva. Metų spalva išrinkta spalva „Lemonade“ (H300) puikiai derės su žemės tonais ir nuostabiai pagyvins tradicinį skandinavišką interjerą.

Derinkite matines sienas su blizgiomis grindimis

Dažydami grindis atsižvelkite į tai, iš ko jos pagamintos. Lengviausia dažyti medines ir betonines grindis. Pavyzdžiui, grindis galite dažyti pusiau blizgiais dažais „Betolux Akva“, nuspalvintais madinga spalva „Cucumber“ (Y383), o sienas – matiniais vidaus dažais „Harmony“, nuspalvintais spalva „Siesta“ (J407). Šios gaivios pastelinės spalvos nuostabiai dera tarpusavyje.

 

Pasitelkite spalvas norimai atmosferai sukurti

Jei ketinate perdažyti kambarį, nuspręskite, kokią atmosferą norite jame sukurti, ir pagal tai rinkitės lubų bei grindų spalvą. Norimą nuotaiką Jums padės sukurti šie trys patarimai.

Jei grindims, luboms ir sienoms pasirinkote skirtingas spalvas, Jūsų baldų ir interjero elementų spalvų paletėje turėtų būti ne daugiau kaip trys spalvos.

Rinkdamiesi lubų ar grindų spalvą įkvėpimo galite pasisemti iš kambario baldų spalvų paletės. Jūsų svetainė atrodys išties savitai, jei jos lubas nudažysite savo mėgstamų pagalvėlių ar krėslo spalva.

Jei norite sukurti ramią atmosferą, tiek sienoms, tiek grindims arba luboms rinkitės šiltas spalvas. Ramybės pojūtį taip pat sukursite derindami vien šaltas spalvas.

 

PASISEMKITE ĮKVĖPIMO IŠ 2020 M. SPALVŲ KOLEKCIJOS „COLOR NOW“ >>

2019_8_21_Tikkurila26675-2

SIENA H300 LEMONADE - GRINDYS Y383 CUCUMBER