Tikkurila_0122

siena h353 FORGET ME NOT

2020 m. spalvų kolekcija „Color Now“ leidžia naujai pažvelgti į įprastas erdves ir suteikti joms magiško žavesio. Visos spalvos dera tarpusavyje ir papildo viena kitą – pasisemkite šviežių idėjų, kaip sukurti naują namų interjerą, ir imkitės pokyčių su džiaugsmu!

Dažykite kelias sienas ir žaiskite su grindjuosčių spalva

Atsisveikinkite su vienspalvėmis ir vienodomis sienomis! Naudokite kelias skirtingas spalvas vienoje patalpoje ir sujunkite jas nudažę grindjuostes papildomąja spalva. Arba paverskite grindjuostes žaismingomis skiriamosiomis linijomis nuspalvinę jas kontrastinga spalva.

Stimuliuojanti, tačiau švelniai saldi spalva „Lemonade“ (H300) idealiai tiks visai svetainės ar valgomojo sienai nudažyti ir nuostabiai kontrastuos su spalvomis „Cucumber“ (Y383) bei „Forget Me Not“ (H353).

Nudažę kambario sienas sodria spalva „Wild Rose“ (N338) ir tamsia spalva „Tango“ (M339) sukursite harmoningą spalvų paletę, o pasirinkę spalvų „Wasabi“ (N388) ir „Cucumber“ (Y383) derinį galėsite džiaugtis gaivia žaluma. O jei Jums atrodo, kad šios spalvos per tamsios Jūsų sienoms arba jei dažote mažą kambarį, dažykite grindis arba lubas!

 

Tobulos poros

2020 m. spalvų kolekcija „Color Now“ pristato naują spalvų derinimo tendenciją. Visos šios kolekcijos spalvos puikiai dera tarpusavyje, tad žaiskite jomis ir būsite maloniai nustebinti.

 

Išbandykite šiuos derinius

Švelni nostalgiška spalva „Forget Me Not“ (H353) asocijuojasi su ką tik išskalbtais skalbiniais ir nuostabiai tinka miegamojo sienoms bei dekoro elementams. Bet suporuokite ją su spalvomis „Wild Rose“ (N338), „Lemonade“ (H300) arba „Ducat“ (L392) – pasijusite atsidūrę Palm Springse ir girdėsite vėsaus kokteilio ledukų skambesį.

Jei Jus žavi šilti bei žemės tonai, rinkitės spalvų „Ducat“ (L392) ir „Siesta“ (J407) derinį. Pagyvinkite jį linksmai nuteikiančia spalva „Lemonade“ (H300) arba sukurkite kontrastingą akcentą naudodami tamsią spalvą „Tango“ (M339).

Semkitės įkvėpimo iš blizgių ir matinių paviršių >>

2019_8_21_Tikkurila26768-1

siena L338 WILD ROSE, H353 FORGET ME NOT, H300 LEMONADE - PLOKŠTĖ N388 WASABI